GRATIS frakt på alle bestillinger — kun til midnatt
logo
  • Categories
  • Top offer
  • Sale
  • 0 kr 0
  • Søvn
  • Baby og morskap
  • Seler, Skinner, Støtter
  • Luftkvalitet
  • Fysioterapiutstyr for Rehabilitering
  • Diagnostikk og Helsemonitorer
  • Hudpleie
  • Briller
  • Massasje
  • Kontorergonomi
Hjem / Butikk / Side 100

Viser 1585–1600 av 2422 resultaterSortert etter propularitet

  • ←
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 97
  • 98
  • 99
  • 100
  • 101
  • 102
  • 103
  • …
  • 150
  • 151
  • 152
  • →
  • face roller, face lift massager, roller massager, skin roller, face massage roller-50%

    Manuell ansiktsløft rulle mini kroppsmassasjer

    399 kr Opprinnelig pris var: 399 kr.199 krNåværende pris er: 199 kr.
  • humidifier, essential oil diffuser, air humidifier, night light humidifier-50%

    Manet Luftfukter med Fjernkontroll

    1,199 kr Opprinnelig pris var: 1,199 kr.599 krNåværende pris er: 599 kr.
  • humidifier, essential oil diffuser, aromatherapy diffuser, air humidifier-50%

    Manet Aromaterapi Essensiell Olje Diffuser Luftfukter

    1,399 kr Opprinnelig pris var: 1,399 kr.699 krNåværende pris er: 699 kr.
  • 31 day pill organiser, pill box, pill containers, pill box organiser-50%

    Månedlig pilleorganisator bærbar medisinboks

    599 kr Opprinnelig pris var: 599 kr.299 krNåværende pris er: 299 kr.
  • pill organizer, pill box, pill case, monthly pill organizer, monthly pill box, 30 days pill organizer-50%

    Månedlig Pilleboks Medisinorganisator

    699 kr Opprinnelig pris var: 699 kr.349 krNåværende pris er: 349 kr.
  • Mammaundertøy I Bomull-50%

    Mammaundertøy I Bomull

    499 kr Opprinnelig pris var: 499 kr.249 krNåværende pris er: 249 kr.
  • cotton tank top, maternity tank top, breastfeeding tank top-50%

    Mammabomullstopp for amming

    599 kr Opprinnelig pris var: 599 kr.299 krNåværende pris er: 299 kr.
  • makeup brush bag, makeup brush case, makeup brush travel case-50%

    Makeupbørste Reiseetui

    399 kr Opprinnelig pris var: 399 kr.199 krNåværende pris er: 199 kr.
  • makeup mirror, makeup mirror with light, cosmetic mirror with light, led light cosmetic mirror, makeup storage box-50%

    Makeup oppbevaringsboks med LED-lys speil

    799 kr Opprinnelig pris var: 799 kr.399 krNåværende pris er: 399 kr.
  • magnetic therapy, magnetic insoles, massage insoles, massage insoles-50%

    Magnetiske Terapimassasje Såler for Sko

    699 kr Opprinnelig pris var: 699 kr.349 krNåværende pris er: 349 kr.
  • Magnetiske Akupressur-Massasjesåler-50%

    Magnetiske Akupressur-Massasjesåler

    299 kr Opprinnelig pris var: 299 kr.149 krNåværende pris er: 149 kr.
  • arch support inserts, arch support insoles, orthopedic insoles, magnetic insoles, acupressure insoles, massage insoles-50%

    Magnetiske akupressur innleggssåler med buestøtte

    499 kr Opprinnelig pris var: 499 kr.249 krNåværende pris er: 249 kr.
  • magnetic phone stand, magnetic phone mount, magnetic phone holder-50%

    Magnetisk telefonholder med sugekopp – solid mobilfeste

    499 kr Opprinnelig pris var: 499 kr.249 krNåværende pris er: 249 kr.
  • laptop stand, tablet stand, laptop stand for desk, laptop holder, tablet holder, adjustable laptop stand-50%

    Magnetisk nettbrettstativ i aluminium for skrivebord

    2,099 kr Opprinnelig pris var: 2,099 kr.1,049 krNåværende pris er: 1,049 kr.
  • phone holder, magnetic phone holder, phone mount, phone holder for laptop-50%

    Magnetisk mobilholder for bærbar PC

    599 kr Opprinnelig pris var: 599 kr.299 krNåværende pris er: 299 kr.
  • acupressure point clip, acupressure clip, hand acupressure, magnetic clip, hand acupuncture points-50%

    Magnetisk hånd akupunktur massasje akupressurpunkt klips

    299 kr Opprinnelig pris var: 299 kr.149 krNåværende pris er: 149 kr.

Viser 1585–1600 av 2422 resultaterSortert etter propularitet

  • ←
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 97
  • 98
  • 99
  • 100
  • 101
  • 102
  • 103
  • …
  • 150
  • 151
  • 152
  • →
Jessica
Jessica B.
Kundelykkehelt
Har du spørsmål?
Vår prisvinnende kundestøtte er her for deg
Send oss en e-post : info@ortorex.no

Medisinsk ansvarsfraskrivelse


Individers medisinske tilstander varierer, og bruken av våre produkter er ikke 100% garantert å være effektive for alle.

Dersom du sliter med en klinisk sykdom eller kronisk smerte, anbefaler vi å ta kontakt med legen din for råd angående din medisinske tilstand.

Kategorier

  • Søvn
  • Baby og morskap
  • Seler, Skinner, Støtter
  • Luftkvalitet
  • Fysioterapiutstyr for Rehabilitering
  • Diagnostikk og Helsemonitorer
  • Hudpleie
  • Briller
  • Massasje
  • Kontorergonomi

KUNDESERVICE

  • Kontakt Oss
  • FAQ
  • Personvernerklæring
  • Fraktpolicy
  • Angrerett
  • Vilkår for Bruk

INFORMASJON

  • Om oss
  • Rabatter
  • Betalinger
  • Immaterielle rettigheter

SIKRE BETALINGER

Vi bruker informasjonskapsler (cookies) på nettstedet vårt for å gi deg den mest relevante opplevelsen ved å huske preferansene dine og gjentatte besøk. Ved å klikke på "Godta alle", samtykker du til bruken av ALLE informasjonskapsler. Du kan imidlertid gå til "Innstillinger for informasjonskapsler" for å gi kontrollert samtykke eller klikke på "Avvis alle" for å avvise alle informasjonskapsler. For mer informasjon, vennligst besøk vår Personvernerklæring.
Innstillinger for informasjonskapslerGodta alle

Oversikt over Personvern

Dette nettstedet bruker informasjonskapsler for å forbedre opplevelsen din når du navigerer på nettstedet. Av disse informasjonskapslene lagres de informasjonskapslene som kategoriseres som nødvendige i nettleseren din, ettersom de er avgjørende for at de grunnleggende funksjonene på nettstedet skal fungere. Vi bruker også tredjeparts informasjonskapsler som hjelper oss med å analysere og forstå hvordan du bruker nettstedet. Disse informasjonskapslene lagres i nettleseren din kun med ditt samtykke. Du har også mulighet til å velge bort disse informasjonskapslene. Men hvis du velger bort noen av disse informasjonskapslene, kan det påvirke nettleseropplevelsen din.

NextRoll, Inc. ("NextRoll") og våre annonsepartnere bruker informasjonskapsler og lignende teknologier på dette nettstedet og rundt om på nettet for å samle inn og bruke personopplysninger (f.eks. IP-adressen din). Hvis du samtykker, kan informasjonskapsler, enhetsidentifikatorer eller annen informasjon lagres eller åpnes på enheten din for de formålene som er beskrevet nedenfor. Du kan klikke på "Tillat Alle" eller "Avvis Alle" eller klikke på Innstillinger ovenfor for å tilpasse samtykket ditt.

NextRoll og våre annonsepartnere behandler personopplysninger for å:
● Lagre og/eller få tilgang til informasjon på en enhet;
● Opprette en personlig innholdsprofil;
● Velge personlig innhold;
● Personlige annonser, annonsemåling og publikumsinnsikt;
● Produktutvikling.

For noen av formålene ovenfor bruker våre annonsepartnere:
● Bruke nøyaktige geolokaliseringsdata.

Noen av våre partnere baserer seg på sine legitime forretningsinteresser for å behandle personopplysninger. Se våre annonsepartnere for å se hvilke formål de mener de har en berettiget interesse i, og hvordan du kan motsette deg slik behandling.

Endringene du gjør på dette nettstedet, vil bli brukt på alle digitale nettsteder du besøker, ved hjelp av NextRolls teknologi. Hvis du velger Avvis Alt, vil du fortsatt kunne se innhold på dette nettstedet, og du vil fortsatt motta reklame, men reklamen vil ikke være skreddersydd for deg. Du kan endre innstillingene dine når du ser
Nødvendige
Alltid aktivert
Nødvendige informasjonskapsler er helt avgjørende for at nettstedet skal fungere som det skal. Denne kategorien omfatter kun informasjonskapsler som sikrer grunnleggende funksjoner og sikkerhetsfunksjoner på nettstedet. Disse informasjonskapslene lagrer ingen personlig informasjon.
Innstillinger
Preferansecookies gjør det mulig for et nettsted å huske informasjon som endrer måten nettstedet oppfører seg eller ser ut på, for eksempel hvilket språk du foretrekker eller hvilken region du befinner deg i.
Statistikk
Statistikkcookies hjelper nettstedseiere med å forstå hvordan besøkende samhandler med nettsteder ved å samle inn og rapportere informasjon anonymt.
Markedsføring
Informasjonskapsler for markedsføring brukes til å spore besøkende på tvers av nettsteder. Hensikten er å vise annonser som er relevante og engasjerende for den enkelte bruker og dermed mer verdifulle for utgivere og tredjepartsannonsører.
AVVIS VALGFRIE BEKREFT MINE VALG TILLAT ALT
Alle produkter med 20 % rabatt
Rabatten din utløper i:
0 0 0 0
0 0 0 0
0 0 0 0
0 0 0 0
0 0 0 0
0 0 0 0